Czy kostka brukowa kupiona w supermarkecie jest tańsza od oferowanej przez nas?

Darmowe pomiary pod ułożenie kostki brukowejNiejednokrotnie zdarza się, że cena detaliczna kostki brukowej tego samego, renomowanego producenta, sprzedawanej w supermarkecie jest o wiele wyższa od tej, którą firma Brukpoint oferuje swoim klientom.

Oszczędność na transporcie kostki brukowej w Warszawie i okolicy.

Brukarstwo WarszawaNawet, jeśli trafią Państwo na promocyjną ofertę, to taka cena najczęściej jest zbliżona do naszej ceny. Zasadnicza różnica w wydatku nie zależy od ceny samego materiału, czyli kostki brukowej i pozostałych elementów na podbudowę. Oszczędność pojawia się wtedy, gdy klient nie musi płacić dodatkowo za transport wybranej kostki w firmie Brukpoint. W supermarkecie poniósłby natomiast dodatkowe koszty, aby kostka brukowa została dowieziona na miejsce.

W rezultacie promocyjna oferta i tak jest zbliżona do naszej ceny a klient kupując kostkę w supermarkecie jest jeszcze dodatkowo zmuszony zapłacić za transport.

Oszczędność na transporcie kostki brukowej - WarszawaBezpłatna konsultacja i pomiary

Nie ma więc sensu samodzielnie wybierać się na poszukiwanie odpowiedniej kostki brukowejfirma Brukpoint doradzi Państwu bezpłatnie w wyborze najlepszej jakościowo kostki brukowej oraz pomoże dobrać najbardziej gustowne wzory i kolorystykę kostki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.