Usługi brukarskie

Dynamicznie rozwijająca się firma Brukpoint Brukarstwo, transport i prace ziemne Warszawa oferuje kompleksowe usługi w zakresie brukarstwa. Oferujemy Państwu pełną usługę, począwszy od projektu, poprzez dostawę, do realizacji zadania. Stawiamy przede wszystkim na jakość świadczonych usług i zadowolenie klienta. Atutem naszej firmy jest fachowość, solidność oraz terminowość. Jest to zasługą naszej kadry pracowniczej.

Dzięki naszemu doświadczeniu, każde zlecenie wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Jeśli oczekują Państwo od swojego podjazdu, aby nie zatrzymywała się na nim woda, przez co nie będzie on już nigdy pokryty błotem, a podwórko i ogródek były pokryte bajecznymi wzorami z kostki brukowej, to dobrze trafiliście. decydując się na nasze usługi, mają Państwo pewność, że bruk układany przez nas zachwycać będzie estetyką i elegancją. Dokładamy wszelkich starań, aby układany przez nas bruk miał najwyższą jakość i był solidnie wykonany, co zagwarantuje mu kilkudziesięcioletnią wytrzymałość. Jako firma, zawsze podchodzimy do każdego zlecenia z rzetelnością i oferujemy wszelką pomoc w doradztwie prze doborze bruku. To bardzo ważna kwestia, ponieważ źle dobrany bruk stanowi nie lada kłopot. Bruk słaby jakościowo albo po prostu za drogi to duże ryzyko, dlatego służymy pomocą w dobraniu kostki do Państwa oczekiwań.

Układamy kostkę brukową zarówno według Państwa pomysłów, ale również służymy własnym doświadczeniem i autorskimi projektami. Wszystko wykonujemy od a do Z:

 • pomiar terenu
 • projekt inwestycji (na życzenie klienta)
 • przygotowanie terenu
 • korytowanie przy użyciu mini koparki
 • wywóz materiału
 • podbudowa pod usługę brukarską (kamień, kruszywa, piaski)
 • zagęszczenie terenu
 • izolacja odkopanych ścian budynku
 • drenaż
 • kanalizacja deszczowa
 • dowóz wybranej kostki brukowej (z naszego składu w Żorach)
 • ułożenie kostki
 • posprzątanie

Układamy między innymi: podjazdy garażowe, parkingi, tereny wokół osiedli, alejki i tarasy, chodniki, podwórka, drogi dojazdowe,          murki oporowe i każdy rodzaj powierzchni wskazany przez klienta.

Dlaczego to nam warto zlecić układanie kostki brukowej?

Nasza ekipa składa się wyłącznie z doświadczonych brukarzy, dlatego mogą Państwo liczyć na nasze doświadczenie i na to, że pomożemy wybrać indywidualne rozwiązanie, tak więc dopasowujemy się do klienta. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zdobyliśmy już grono zadowolonych klientów, a do tego możemy poszczycić się brakiem reklamacji na nasze usługi. Państwa zlecenie wykonamy równie sprawnie, szybko i dokładnie, a przy tym z zachowaniem kultury osobistej, aby ani Państwo, ani sąsiedzi nie uskarżali się na dyskomfort wynikający z prowadzonych przez nas prac. Staramy się zrealizować każde zlecenie, dlatego mogą Państwo liczyć, że poradzimy sobie nawet z najtrudniejszym zadaniem. Warto zaznaczyć, że firma Brukpoint stosuje materiały najwyższej jakości, tylko od certyfikowanych producentów spełniających surowe wymogi norm polskich i europejskich.Mam nadzieję, że nasze profesjonalne podejście, jakość wykonywanych prac oraz rzetelność w wypełnianiu obowiązków przekonają Państwa do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy  profesjonalną obsługę w doborze kostki brukowej najlepszych producentów, która spełni odpowiednie wymogi i będzie ozdobą Państwa posesji. Aktywnie uczestniczymy  w rozwoju naszej firmy, dzięki czemu posiadamy najlepiej wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz nowoczesny park maszynowy.

Na koniec warto dodać, że faktem jest, iż to cena jest często przyczyną wyboru wykonawcy Państwa zlecenia, jednak zagłębiając się w temat, wychodzi na jaw, że inwestycja w postaci nawierzchni jest inwestycją na lata! Sukcesem dobrego wykonania nawierzchni jest solidny, mocny, trwały podkład. Czy tani wykonawca jest wstanie w swej cenie to zapewnić? Na pewno nie! Tanio oznacza źle bo oszczędnie tam, gdzie nie jest to dopuszczalne. Nasza firma właśnie tym różni się od innych, że nasze usługi są zawsze wykonywane zgodnie z normami.